منوی اصلـــی
مدرســه تخصــصی بیلیــارد
لیگ انفرادی 8ball
لیگ انفرادی snooker
لینک های مفید
اوقات شــرعی

فرمایشات مقام معظم رهبری
تازه ترین خبـــرها
آخرین اخبـــار

در مرحله اول، بازی ها به صورت دوره ای در 14 گروه 4 نفره برگزار و در مجموع 84 مسابقه در این مرحله انجام شد و از هر گروه 2 نفر و 4 نفر از پُر امتیازترین نفرات سوم گروه ها به مرحله حذفی صعود کردند و بر اساس فریم اوریج توسط بازیکنان در جدول 32 نفره قرار گرفتند. از این مرحله به بعد بازی ها به صورت تک حذفی با حضور 32 نفر برگزار و در مجموع 116 مسابقه انجام پذیرفت و نفرات اول تا هشتم مشخص گردیدند. نفرات پنجم تا هشتم مشترک به شرح ذیل می باشند: 1- سعید الهیاری 2- آرام عرب نژاد 3- فرزین رستمی 4- حسین عباس زاده و آقایان نوید شفیعی، حامد رضایی، آرمان سپه دوست و مجتبی زاهدی پور به ترتیب مقام اول تا چهارم را کسب نمودند. لازم به ذکراست این دوره از مسابقات زیر نظر هیأت بیلیارد شهرستان کرمان با مسئولیت جناب آقای ناصر اسفندیاری انجام شد.

برنامه زمانبندی رقابتهای روز اول مسابقات اسنوکر

بدينوسيله به اطّلاع كليه علاقه مندان به رشته ورزشي اسنوکر مي رساند هيأت بولينگ و بيليارد شهرستان كرمان در نظر دارد یک سری مسابقات اسنوکر در مورخ سه شنبه 27 لغایت 30 مهر ماه به مدت 3 روز و به صورت آزاد و در قالب رنکینگ استانی برگزار نمايد.

به اطلاع علاقه مندان به رشته بولینگ می رساند؛ هیأت استان کرمان در نظر دارد دومین دوره کلاس های آموزشی بولینگ استان کرمان به میزبانی باشگاه بولینگ مجموعه فرهنگی تفریحی پارک مادر و زیر نظر کمیته بولینگ هیأت استان در تاریخ سوم لغایت چهارم آبان ماه 1395 برگزار نماید.

به اطلاع علاقه مندان به رشته بولینگ می رساند؛ هیأت استان کرمان در نظر دارد دومین دوره مسابقات آزاد بولینگ استان کرمان به میزبانی باشگاه بولینگ مجموعه فرهنگی تفریحی پارک مادر و زیر نظر کمیته بولینگ هیأت استان در تاریخ دوم آبان ماه 1395 برگزار نماید.

مدیران محترم باشگاه های بیلیارد استان کرمان نظر به تأکید اداره محترم ورزش و جوانان استان مبنی بر مشخص بودن برگزاری مسابقات کلیه رشته های ورزشی نسبت به اعلام میزبانی، تاریخ و شرایط برگزاری و... به استحضار می رساند باشگاه های بیلیارد موظف اند برگزاری هر نوع رقابتی خارج از محدوده بازیکنان عضو باشگاه خود، با اعلام تاریخ برگزاری، شرایط برگزاری و سایر مسائل دخیل در برگزاری رقابت ها را پس از دریافت تأییدیه هیأت به انجام رسانند. بدیهی است برگزاری هر نوع رقابتی در بین باشگاه ها و شهرستان ها بدون هماهنگی با هیأت تخلّف محسوب گشته و به وسیله اداره ورزش و جوانان با متخلّف برخورد خواهد شد.

اطلاعیه و پیام هــا
نظر سنجــی
چه فصلی را برای برگزاری کلاس های آموزشی-توجیهی برای داوران ، مناسب می دانید؟

آمار بازدید کنندگان
تاکنون: 1808846

این ماه: 4948

این هفته: 4948

دیروز: 1405

امروز: 57
اخبــار روز
از پشت پرده کتک کاری بازیکن سابق پیروزی در مشهد تا مذاکرات مخفیانه استقلال با گزینه پرسپولیس
بایرن مونیخ 3 آگزبورگ 1/صعود باوارایی ها در آلیانز آرنا
تشریح وضعیت منصور پورحیدری از زبان پسرش
تشکیل کارگروه ویژه برای اتفاقات ورزشگاه غدیر اهواز
وستهم یونایتد 2 چلسی 1/چکش ها شاگردان کونته را حذف کردند
پایان روز نخست و یک فینالیست از هفت نماینده
نشست تاج و نماینده شرکت تجهیز زمین کمپ تیم های ملی
صعود آلکمار در حضور 63 دقیقه ای جهانبخش
واکنش افشین پیروانی به خبر ممنوع المصاحبه شدنش
فیلم جریمه بازیکن با کارت زرد بدلیل کتک خوردن از جیمی جامپ
طراحــی, پیاده سازی و پشتیبانی: S.M.Karamoozian