منوی اصلـــی
مدرســه تخصــصی بیلیــارد
لیگ انفرادی 8ball
لیگ انفرادی snooker
لینک های مفید
اوقات شــرعی

فرمایشات مقام معظم رهبری
تازه ترین خبـــرها
آخرین اخبـــار

بسمه تعالی باشگاه داران محترم استان کرمان با توجه به مصادف بودن شنبه مورخ نهم مرداد ماه با سالروز شهادت سر منشأ مذهب شیعه، امام جعفر صادق (ع)، به اطلاع می رساند کلیه باشگاه های استان در این روز غیر فعال می باشد.

داوران، مربیان، پیشکسوتان، بازیکنان و دست اندرکاران ورزش بیلیارد استان کرمان با سلام و احترام با توجه به لزوم حضور همه جانبه شما در بدنه هیأت جهت پیشرفت این ورزش در استان، بدینوسیله از شما دعوت می شود چنانچه تمایل به همکاری در ارکان اجرایی هیأت دارید، تا تاریخ 14/5/95 با دبیر هیات به شماره 09131414030 جناب آقای سعید نژاد . یا با دفتر هیأت جهت تبادل نظر ارتباط برقرار نمائید.

نرخ نامه جدید باشگاه های بیلیارد استان کرمان

نفرات برتر این مسابقات به ترتیب آقایان حامد رضایی، صالح جهانشاهی افشار، معین ایرانمنش و محمد رفیعی راد بودند و مقام پنجم مشترک را آقایان امیر صالحی، آریا فلاحتی، حامد رستگار و حسین برخورداری کسب نمودند، که جوایز این دوره از مسابقات به صورت اهداء کارت هدیه بانکی به مبالغ نفر اول پنج میلیون ریال، نفر دوم چهار میلیون ریال، نفر سوم سه میلیون ریال و نفر چهارم دو میلیون ریال بوده است. همچنین به مقام های پنجم مشترک مبلغ ورودی مسابقه (چهارصد هزار ریال) اهداء گردید.

این دوره از مسابقات با عنوان اولین دوره مسابقات آزاد بولینگ حرفه ای استان کرمان در مجموعه جزیره شادی پارک مادر، به صورت انفرادی و با حضور 29 شرکت کننده خانم و آقا برگزار و به نفرات اول تا سوم جوایزی اهداء گردید. هدف برگزاری، انجام ورزش تفریحی و نشاط آور بولینگ و شناساندن این ورزش به مردم شریف استان کرمان در همه رده های سنی آقایان و بانوان محترم بود و یکی از مهمترین اهداف آن، شکوفایی استعدادهای نهفته این ورزش در بین جوانان عزیز در آینده، دعوت نمودن برای آموختن مهارت ها و تکنیک های خاص این ورزش و ان شاءالله تشکیل تیم های بولینگ حرفه ای استان کرمان در بخش بانوان و آقایان می باشد.

رقابت های پاکت بیلیارد بزرگداشت ماه مبارک رمضان در رشته ایت بال با حضور 32 ورزشکار از سطح استان از روز دوشنبه اول تیر ماه به مدت سه روز در باشگاه جردن برگزار خواهد شد . برنامه زمانبندی روز اول مسابقات به شرح زیر به اطلاع ورزشکاران میرسد .

اطلاعیه و پیام هــا
نظر سنجــی
آمار بازدید کنندگان
تاکنون: 1727424

این ماه: 5509

این هفته: 8289

دیروز: 2108

امروز: 1125
اخبــار روز
طراحــی, پیاده سازی و پشتیبانی: S.M.Karamoozian